info@bnalojistik.com İkitelli OSB Kağıthane San. Sitesi Hürriyet Bulv. No:62 Başakşehir, İSTANBUL

MANİSA AMBAR

Yetkili Kişi: Oktay KORKMAZ
Adres: 75.Yıl Mah. Kenan Evren Sanayi Sitesi 5302 Sk. No: 30/A Merkez / MANİSA
Telefon: (0236) 233 31 30
Mobil: (0541) 479 20 17


BNA Lojistik; Manisa ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Manisa Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler Manisa Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar Manisa Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

Manisa Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız Manisa Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. Manisa ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; Manisa ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. Manisa Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. Manisa Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

MANİSA AMBAR HİZMETİ

Ahmetli Ambar, Akhisar Ambar, Alaşehir Ambar, Demirci Ambar, Gölmarmara Ambar, Gördes Ambar, Kırkağaç Ambar, Köprübaşı Ambar, Kula Ambar, Salihli Ambar, Sarıgöl Ambar, Saruhanlı Ambar, Selendi Ambar, Soma Ambar, Şehzadeler Ambar, Turgutlu Ambar, Yunusemre Ambar