"Firmamızda taşıtmış olduğunuz ürünler GULF SİGORTA güvencesiyle taşınmaktadır."

BNA Lojistik bugün parsiyel ve komple yüklemeleriyle, güvenli zamanında teslimat ve yurt içinde düzenli sevkiyat ve kapıdan kapıya teslimatlarıyla, gelişmiş teknoloji ve hizmet bütünlüğü ile müşterilerine özel hizmetler sunmaktadır.

BNA BİRLİK NAKLİYAT

Hakkımızda

Önce Hizmet

Ülkemizin ticari faaliyetlerinin can damarı haline gelmiş olan Kara Taşımacılığının liderlerinden olan firmamız, yirmi yılı aşkın tecrübesiyle hizmet vermektedir.

Hizmet sektörünün olmazsa olmazı olan; hızlılık, güvenilirlik, süreklilik, sadakat, toplum ve ahlaki değerlere saygı gibi unsurları ilke edinip, kaliteden hiçbir şartta taviz vermeden aynı çizgide yoluna devam etmesininyanı sıra, tecrübeli, tedbirli, çalışkan, dürüst, uyumlu personeli, donanımlı ve yeterli araç filosu ile organize bir şekilde çözüm odaklı çalışmayı misyon edinmiştir.

Kullanılan üst seviye teknoloji ile pratik çözümleri en ekonomik çerçevede birleştirerek rakiplerinin hep bir adım önünde olmayı sağlamıştır.

Beraber çalışmaya başladığımız iş ortaklarımızı müşteri olarak değil Birlik Ailesi’nin bir ferdi görüp; samimi duygularla ticari ilişkileri harmanlayarak kurumsal bir çatı altında toplamayı başarmış olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Sizlerden almış olduğumuz destekle, en iyi hizmeti verebilmek için; ÖNCE HİZMET sloganımızla, ilkeli ve samimi duruşumuzla sektörün sadece lideri değil, örnek kuruluşu olarak kalmaya devam edeceğiz.

  • Minimum Maliyetle Özel Lojistik Çözümleri sunuyoruz.
  • Profesyonel ve Donanımlı Ekibimizle hizmet veriyoruz.
  • Hızlı Sonuçlar almanızı sağlıyoruz.
  • Donanımlı Araç Filomuzla organize ve çözüm odaklı işler yapıyoruz.
  • Güvenilirlik & Süreklilik & Sadakat olmazsa olmaz ilkelerimizdir.