info@bnalojistik.com İkitelli OSB Kağıthane San. Sitesi Hürriyet Bulv. No:62 Başakşehir, İSTANBUL
  • Lojistik & Taşımacılık

BNA Lojistik; bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamullerinin Türkiye sınırları içinde komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir. BNA Lojistik'in taşımacılık stratejisi müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. BNA Lojistik, eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlayarak, uygun araç ile minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

BNA Lojistik hizmet anlayışı; siz değerli müşterilerini dinleyerek öncelikle onların ihtiyaçlarını eksiksiz olarak anlamak ve kazan-kazan çözümleri üretmek üzerine kuruldu. Bu amaçla, bizimle temasa geçtiğiniz ilk andan itibaren size özel bir müşteri temsilcisi atanır ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm üretilinceye kadar karşılıklı görüşmeler birebir temas halinde sürdürülür.

BNA Lojistik alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile talep doğrultusunda müşterilerimizin mevcut lojistik operasyonlarını yerinde inceleyerek,tüm süreçlerin içinde bulunarak, ilgili analizleri yapıp Lojistik yönetiminden operasyonlarına kadar tüm süreçlerinin yeniden kurulmasına destek vermektedir.