Konya ambar

KONYA AMBAR

Fatih ANADOL
Tatlıcak Mah. Konimsan San. Sit. Mesnevi Sk. 30/1 Karatay / KONYA
(0332) 355 00 11
(0542) 627 63 12


BNA Lojistik; Konya ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Konya Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler Konya Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar Konya Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

Konya Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız Konya Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. Konya ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; Konya ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. Konya Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. Konya Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

Konya Ambar Hizmetleri

Ahırlı Ambar, Akören Ambar, Akşehir Ambar, Altınekin Ambar, Beyşehir Ambar, Bozkır Ambar, Cihanbeyli Ambar, Çeltik Ambar, Çumra Ambar, Derbent Ambar, Derebucak Ambar, Doğanhisar Ambar, Emirgazi Ambar, Ereğli Ambar, Güneysınır Ambar, Hadim Ambar, Halkapınar Ambar, Hüyük Ambar, Ilgın Ambar, Kadınhanı Ambar, Karapınar Ambar, Karatay Ambar, Kulu Ambar, Meram Ambar, Sarayönü Ambar, Selçuklu Ambar, Seydişehir Ambar, Taşkent Ambar, Tuzlukçu Ambar, Yalıhüyük Ambar, Yunak Ambar