Kayseri ambar

KAYSERİ AMBAR

İbrahim KUTLUBEY
Tedarikçiler Sitesi Anbar Mah. 2973 Sk. A-1 Blok No:9 Melikgazi / KAYSERİ
(0352) 502 10 07
(0542) 281 06 98


BNA Lojistik; Kayseri ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Kayseri Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler Kayseri Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar Kayseri Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

Kayseri Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız Kayseri Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. Kayseri ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; Kayseri ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. Kayseri Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. Kayseri Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

Kayseri Ambar Hizmetleri

Kocasinan Ambar, Melikgazi Ambar, Akkışla Ambar, Bünyan Ambar, Develi Ambar, Felahiye Ambar, Hacılar Ambar, İncesu Ambar, Özvatan Ambar, Pınarbaşı Ambar, Talas Ambar, Sarıoğlan Ambar, Sarız Ambar, Tomarza Ambar, Yahyalı Ambar, Yeşilhisar Ambar