İzmit ambar

İZMİT AMBAR - KOCAELİ AMBAR

İlker CANLILAR
Sanayi Mah. Çise Sok. No:2 İzmit / KOCAELİ
(0262) 335 62 00
(0532) 685 10 41


BNA Lojistik; İzmit ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. İzmit Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler İzmit Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar İzmit Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

İzmit Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız İzmit Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. İzmit ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; İzmit ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. İzmit Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. İzmit Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

İzmit Ambar Hizmetleri

Başiskele Ambar, Çayırova Ambar, Darıca Ambar, Derince Ambar, Dilovası Ambar, Gebze Ambar, Körfez Ambar, Gölcük Ambar, Kandıra Ambar, Karamürsel Ambar, Kartepe Ambar