istanbul ambar

İSTANBUL AMBAR / AVRUPA YAKASI

İkitelli OSB Mah. Hürriyet Bulvarı No:62 Başakşehir / İSTANBUL
(0212) 671 64 44
(0534) 288 21 31

İSTANBUL AMBAR / ANADOLU YAKASI

Anadolu Mah. Kanuni Cad. İstanbul Tır Garaj içi Depo No:47
Orhanlı, Tuzla / İSTANBUL
444 26 23


BNA Lojistik; İstanbul ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. İstanbul Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler İstanbul Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar İstanbul Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız İstanbul Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. İstanbul ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; İstanbul ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. İstanbul Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. İstanbul Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

İstanbul Ambar Hizmetleri

Adalar Ambar, Arnavutköy Ambar, Ataşehir Ambar, Avcılar Ambar, Bağcılar Ambar, Bahçelievler Ambar, Bakırköy Ambar, Başakşehir Ambar, Bayrampaşa Ambar, Beşiktaş Ambar, Beylikdüzü Ambar, Beyoğlu Ambar, Büyükçekmece Ambar, Beykoz Ambar, Çatalca Ambar, Çekmeköy Ambar, Esenler Ambar, Esenyurt Ambar, Eyüp Ambar, Fatih Ambar, Gaziosmanpaşa Ambar, Güngören Ambar, Kadıköy Ambar, Kağıthane Ambar, Kartal Ambar, Küçükçekmece Ambar, Maltepe Ambar, Pendik Ambar, Sancaktepe Ambar, Sarıyer Ambar, Silivri Ambar, Sultanbeyli Ambar, Sultangazi Ambar, Şile Ambar, Şişli Ambar, Tuzla Ambar, Üsküdar Ambar, Ümraniye Ambar, Zeytinburnu Ambar