info@bnalojistik.com İkitelli OSB Kağıthane San. Sitesi Hürriyet Bulv. No:62 Başakşehir, İSTANBUL

BALIKESİR AMBAR

Yetkili Kişi: Rıdvan ÇAKICI
Adres: Paşa Alanı Mah. Yeni Sanayi Sitesi Sk. No:4 Karesi / BALIKESİR
Telefon: (0266) 246 01 62
Mobil: (0554) 277 80 40


BNA Lojistik; Balıkesir ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Balıkesir Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler Balıkesir Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar Balıkesir Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

Balıkesir Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız Balıkesir Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. Balıkesir ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; Balıkesir ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. Balıkesir Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. Balıkesir Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

BALIKESİR AMBAR HİZMETİ

Altıeylül Ambar, Ayvalık Ambar, Balya Ambar, Bandırma Ambar, Bigadiç Ambar, Burhaniye Ambar, Dursunbey Ambar, Edremit Ambar, Erdek Ambar, Gömeç Ambar, Gönen Ambar, Havran Ambar, İvrindi Ambar, Karesi Ambar, Kepsut Ambar, Manyas Ambar, Marmara Ambar, Savaştepe Ambar, Sındırgı Ambar, Susurluk Ambar