Aydın ambar

AYDIN AMBAR

Taşkın KOÇ - Yalçın KOÇ
Ambarlar Sit.7.Blok No: 10-11 Işıkkent Bornova / İZMİR
(0232) 479 20 17


BNA Lojistik; Aydın ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Aydın Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler Aydın Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar Aydın Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

Aydın Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız Aydın Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. Aydın ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; Aydın ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. Aydın Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. Aydın Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

Aydın Ambar Hizmetleri

Bozdoğan Ambar, Buharkent Ambar, Çine Ambar, Didim Ambar, Germencik Ambar, İncirliova Ambar, Karacasu Ambar, Karpuzlu Ambar, Koçarlı Ambar, Köşk Ambar, Kuşadası Ambar, Kuyucak Ambar, Nazilli Ambar, Söke Ambar, Sultanhisar Ambar, Yenipazar Ambar