info@bnalojistik.com İkitelli OSB Kağıthane San. Sitesi Hürriyet Bulv. No:62 Başakşehir, İSTANBUL

Ankara AMBAR

Adres: Turgut Özal Bulvarı Samyeli Sok NO:10 İskitler/ ANKARA
Telefon: (0312) 341 43 00


BNA Lojistik; Ankara ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Ankara Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler Ankara Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar Ankara Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

Ankara Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız Ankara Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. Ankara ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; Ankara ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. Ankara Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. Ankara Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

Ankara AMBAR HİZMETİ

Akyurt Ambar, Altındağ Ambar, Ayaş Ambar, Bala Ambar, Beypazarı Ambar, Çamlıdere Ambar, Çankaya Ambar, Çubuk Ambar, Elmadağ Ambar, Etimesgut Ambar, Evren Ambar, Gölbaşı Ambar, Güdül Ambar, Haymana Ambar, Kalecik Ambar, Kazan Ambar, Keçiören Ambar, Kızılcahamam Ambar, Mamak Ambar, Nallıhan Ambar, Polatlı Ambar, Pursaklar Ambar, Sincan Ambar, Şereflikoçhisar Ambar, Yenimahalle Ambar