info@bnalojistik.com İkitelli OSB Kağıthane San. Sitesi Hürriyet Bulv. No:62 Başakşehir, İSTANBUL

AKSARAY AMBAR

Yetkili Kişi: Fatih ANADOL
Adres: Tatlıcak Mah. Konimsan San. Sit. Mesnevi Sk. No:30/1 Karatay / KONYA
Telefon: (0332) 355 00 11
Mobil: (0542) 627 63 12


BNA Lojistik; Aksaray ili içinde siz değerli müşterilerine ambar hizmeti sunmaktadır. Zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır. Aksaray Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz zamanında alınarak güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir ve zamanında teslim edilir. Belirlediğiniz yerden alınan yükler Aksaray Ambar merkezimizde toplanır ve diğer gidecek yükler ile birleştirilerek iller arası araçlara yüklenir. Varış noktasına gelindiğinde dağıtım araçlarına yüklenerek gerekli alıcılara ulaştırılır.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenli nakliyat ve parça yük taşıma hizmeti sağlıyoruz. Kaynakların, insanların, malzemelerin, envanterin ve ekipmanın koordine edilmesi ve taşınması sürecini profesyonel bir şekilde yürüterek tek bir yerden istenen hedefe kadar Aksaray Ambar merkezimizde ambar hizmeti sunuyoruz.

Aksaray Ambar firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.

Firmamız Aksaray Ambar, nakliye ve taşımacılık konularında sektörde ciddi bir tecrübeye sahiptir. Aksaray ve ilçelerinden güvenilir ve en uygun çözüm yollarıyla devamlı hizmetinizdedir.

BNA Lojistik; Aksaray ve şehirlerarası ambar firmaları arasında taşıma öncesi ve sonrasında siz değerli müşterilerine verdiği destekle bu iş yükünden sizleri kurtarmaktadır.

Profesyonel taşıma ve ambar hizmetinden ödün vermeyen, güvenilir ve konusunda uzman ekibi ve çalışanları, uygun fiyat ve ödeme garantisi ile nakliye sektöründe önemli işlere imza attık. Aksaray Ambarı ile ambar sektöründe yerimizi aldık. Her zaman size en iyi ambar çözümlerini sunmaya devam edeceğiz. Aksaray Ambar olarak bu misyon ve vizyonda çalışmak ve daima ileriyi hedefleyerek hareket ediyoruz. Yükünüz büyüklüğü fark etmeksizin her müşteri ile aynı samimiyet ve aynı titizlik ile görevimizi yerine getirmeye özen gösteririz.

AKSARAY AMBAR HİZMETİ

Ağaçören Ambar, Eskil Ambar, Gülağaç Ambar, Güzelyurt Ambar, Ortaköy Ambar, Sarıyahşi Ambar, Sultanhanı Ambar