info@bnalojistik.com İkitelli OSB Kağıthane San. Sitesi Hürriyet Bulv. No:62 Başakşehir, İSTANBUL
Lojistik & Taşımacılık
BNA Lojistik; bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamullerinin Türkiye sınırları içinde komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.
Detaylı Bilgi
Nakliyat Ambarı
BNA Lojistik; siz değerli müşterilerimize ambar hizmeti sunmaktadır. BNA Lojistik zengin araç filosu ile Türkiye'nin pekçok yerine gelişli gidişli sevkiyatlar yapmaktadır.
Detaylı Bilgi
Depolama
BNA Lojistik; Depolama Hizmetleri sayesinde ürünleriniz ve kargolarınız depo sahalarına taşınıyor, burada depolanıyor ve karayolu aracılığıyla en güvenilir şekilde sevkiyatın yapılması sağlanıyor.
Detaylı Bilgi

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

HIZLI ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

Biz, öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını tespit ederek ve analiz çalışmaları yaparak kurulacak nakliye sistemini tasarlıyoruz.

EĞİTİMLİ PERSONEL YENİLENMİŞ FİLO

Nakliye ve taşımacılık çözümlerimizi deneyimli ve eğitimli personelimizle, yenilenmiş filomuzla değerli müşterilerimize sunuyoruz.

HİZMET KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMİYORUZ.

Doğru kararlarla doğru büyümeyi gerçekleştirmek, filomuzu ve şube ağımızı büyüterek hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak amacındayız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Aldığımız yetki belgeleriyle yetinmeden kalite faaliyetlerimizi geliştirmek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak önceliğimizdir.

Kara Taşımacılığının liderlerinden olan BNA LOJİSTİK,
"ÖNCE HİZMET" anlayışıyla 20 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet vermektedir.